Kanapių Sėklų Aliejus Plaukams ir Odai

[row]

[col span__sm=”12″]

[button text=”Įsigyti kanapių sėklų aliejų” style=”gloss” expand=”true” icon=”icon-shopping-cart” icon_pos=”left” link=”https://cbdnauda.lt/cbd-parduotuves/” target=”_blank”]

[/col]

[/row]

Su visais nesutarimais, vykstančiais šiuolaikiniame pasaulyje, labiausiai tikėtina, kad mes visi esame girdėję apie kanapes. Kanapė yra viena iš sparčiausiai augančių augalų šiandieninėje pramonėje. Prieš šimtus metų kanapės buvo viena iš pirmųjų augalų, kurios buvo sukamos ir paverstos pluoštu, kuris būtų naudojamas burėms, drobėms ir drabužiams.

Šiandien kanapės vis dar naudojamos įvairiais būdais, įskaitant popierių, drabužius ir maistą. Iš kanapių augalų sėklų taip pat galima pagaminti aliejų. Ar žinote, kad šis aliejus gali turėti didelę naudą plaukams ir odai? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip …

4 privalumai: Kanapių Aliejus Plaukams

#1. Apsaugo nuo lūžinėjimo

Kai plaukas praranda drėgmę, jis gali tapti labai sausas ir lengvesnis. Kanapių sėmenų aliejus padeda išlaikyti natūralią plaukų struktūrą, užkirsti kelią vandens praradimui ir prideda drėgmės prie plaukų ir galvos. Tai ypač svarbu sausame klimate ir šiltame ore, kur plaukai linkę greičiau prarasti drėgmę.

#2. Skatina plaukų augimą

omega-riebalų-rūgštys-plaukamsKanapių sėklų aliejuje  yra gausus kiekis Omega-3, 6 ir 9 riebalų rūgščių. Šios riebiosios rūgštys yra būtinos naujam plaukų augimui ir tinkamai maitinti folikulus. Kanapių sėklų aliejus taip pat gali pagerinti kraujo apytaką galvos odoje, taip skatinant plaukų augimą.

#3. Kondicionuoja ir minkština plaukus

Sausumas ir sudirginimas yra keletas labiausiai paplitusių galvos odos būklių. Kanapių sėklų aliejus yra pilnas vitamino E, kuris veikia kaip labai stiprus kondicionavimo agentas kovojant su šiais simptomais. Lipidai, randami kanapių sėklų aliejuje, taip pat padidina natūralų plaukų atsparumo vaizdą.

#4. Stiprina plaukus

plaukų-stiprumas-kanapių-aliejusJūsų plaukai pagaminti iš iki 90% baltymų. Kanapių sėklų aliejus taip pat turi 25% baltymų ir prisideda prie keratino susidarymo pradinio augimo ciklo metu. Šis papildomas kiekis baltymų kanapių sėklų aliejuje užtikrina, kad plaukai auga sveikiau ir energingiau.

Jei turite plaukų problemų, tiesiog pabandykite kanapių aliejų. Jis gali būti naudojamas vidiniu arba išoriniu būdu. Kanapių aliejus padeda stimuliuoti plaukų augimą, gerina kraujotaką galvoje ir neleidžia jam išdžiūti, nes jis lengvai absorbuojamas ir giliai palaikomas. Jame esantys baltymai padeda formuoti keratiną, kurio storas sluoksnis padeda išvengti plaukų lūžių. Įsigyti kanapių sėklų aliejų plaukams.

[fbcomments]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos